Anatolia Ortak Kullanım Alanları

YAZ BAHÇESİ

Yazları modern bir şekilde dizayn edilmiş olan sakin ve huzurlu yaz bahçemizde güzel havaların tadını çıkarabilir,açık havada ders çalışmanın zevkine varabilirsiniz.
MİSAFİR ODASI
Arzu eden ebeveynler önceden randevu alarak bir iki gece misafir odasında konaklayabilir ve kızlarıyla beraber vakit geçirme şansını bulabilirler.
DİNLENME SALONU
Modern bir şekilde dizayn edilen dinlenme odamızda konforlu koltuklar,oyunlar,dev ekranda film izleme olanağı ve geniş bir kütüphane mevcut.
ETÜD ODASI

Sessiz bir ortam sağlayan bu çalışmaya ayrılmış kısımda  rahatça konsantre olarak çalışabilir, kablosuz Internet kullanarak ders çalışabilir ve ödev yapabilirsiniz.
OTOPARK
Apartımızda 100 araçlık kapasitesiyle kapalı otopark hizmeti ve ücretli abonelikle sunulmaktadır. Bu hizmet bizim dışımızda şehrin merkezinde olan hiçbir apart tarafından sunulmamaktadır.
ÇAMAŞIR ODASI
Çamaşırlarınızı istediğiniz vakitte rahatlıkla makinelerimizi kullanarak yıkabilirsiniz.
MESCİT
İbadetinizi rahatsız olmadan,sessiz bir ortamda yapmak en doğal hakkınız
MASA TENİSİ

Arkadaşlarınızla birebir masa tenisi oynayabilir, hatta küçük çaplı turnuvalar yapabilirsiniz.

SPOR SALONU

Fitness salonumuzda pilates yapabilir, koşu bandı, bisiklet, lifting ve benzeri spor aletleriyle, günün size uyan  her saatinde spor yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

BAVUL ODASI

Büyük bavullar ve çantalar neden odanızda yer kaplasın? Konakladığınız süre boyunca bavullarınızı ve eşyalarınızı bavul odamıza emanet bırakabilirsiniz.

RESEPSİYON

Her zaman ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak amacıyla resepsiyon hizmeti veriyoruz.